Satilik Villa, Hurghada, Red Sea, Egypt, Mubbarak 6

Satilik - Cod. 38069

  • Tipoloji: Villa
  • Bölge: 800 m²
  • Daire No: 6
  • Kat: 2

Çift villanın 1 yarısını ilgilendiriyor. Tamamen yaklaşık 700 m2 demir çit bahçesine sahip, yeşil şeritler, çalılar ve ağaçlar ile döşenmiş ve kesilmiş. Bahçede büyük bir yüzme havuzu ve ayrıca ahşap sabit şemsiye bulunan çok sayıda koltuk vardır. Havuzun arkasında büyük bir çardak var. Bahçede ayrıca yarı açık ancak kayar kapılı kapalı garaj bulunmaktadır. Evin arkasında su pompaları ve dalış ekipmanı için kurutma odası bulunan ortak teknik odaya erişim. Bahçede dalış ekipmanı için durulayın.
Demir parmaklıkları kapalı büyük bir cam kapı ile eve erişim. 1. kata kadar doğal taş zemin ve merdiven bulunan salon. Çamaşır makinesi içeren merdivenlerin altındaki geniş bir depoya giriş kapısı. Alt kattaki daireye giriş kapısı. Alt katta daire 100m2 yüzey, 2 yatak odası, 1 büyük dolap ve kasa ile. Güzel döşenmiş büyük banyo, tuvalet, ayrı duş, lavabo ve jakuzi. Amerikan mutfaklı büyük buzdolabı ve elektrikli ocaklı fırın. Düz ekran televizyonlu oturma odası. Tüm odalar klimalıdır. Tüm katlar doğal taş.
 
Birinci kattaki salonda bulunan merdivenlerden yukarıda tarif edilenle aynı daire üzerinde.
 
Birinci kattaki salondaki merdivenlerden, 100 m2 büyüklüğündeki çatı terasına, ayrı duşlu, tuvaletli ve lavabolu bir banyoya ulaşabilirsiniz. Bu banyo için ayrı kazan. Çatı terasında 4 kişi için mermer kaplı lüks bir jakuzi kaplı. Çatı terası da tamamen doğal taşlarla döşenmiştir.
Terasın üstündeki çatıda 2 büyük çanak. (Bunlar çatı terasında değil, yukarıdaki çatı üzerindedir).
Tüm arazi tam mülkiyette. Dış duvarlar şu anda yeni bir sıva / boya işi gerektiriyor. Bu hala satılık benim tarafımdan yapılır.
Bütün, havlular dahil tüm elektrikli ekipmanlar ile birlikte eksiksiz bir şekilde döşenmiştir. Sadece kişisel eşyalar hala kaldırılıyor.
Tamamen devredilebilir.
 
Bütünün fiyatı 145000 Euro'dur = Banka işlemleri, üçüncü şahıslara ait bir hesap yoluyla Hollandalı bir noterden geçebilir, daha sonra tüm belgeler Mısır'da yapıldıktan sonra noter bu faturayı aktarır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB